Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ? +90(212) 563 21 32

İnsan Kaynakları

Şirket dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip, öğrenmeye ve gelişmeye istekli, verimliliği esas alan ve sistem odaklı yaklaşım sergileyen çalışanları; şirketimize kazandırmak, onların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlamak.
MİSYON
Renk Alüminyum'un stratejileri ve hedefleri doğrultusunda; çalışanlarımız için çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirip, sürekliliğini sağlamak ve gereksinimler doğrultusunda geliştirmek.
VİZYON
Renk Alüminyum'un sürekli başarısı için; kendisi ve işine değer katan, kuruma bağlılığı yüksek, çözüm odaklı insan kaynağına sahip olmak.
Biz itina ile her bir başvuruyu değerlendireceğiz.
İnsan Kaynakları Departmanı ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) mümkün olduğu kadar çok detay içeren başvurunuzu gönderin
Telefonla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Firmamızda açık olan pozisyonlar

İletişim Bilgilerimiz

world-map

Renk Alüminyum Kepenk ve Tente Sistemleri Ltd.Şti.

Orgeneral Eşref Bitlis Cd. Gençosman Mh.No:37/B
Güngören - İstanbul - TÜRKİYE

Tel:+90 212 563 21 32 Fax:+90 212 563 21 78 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.