Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ? +90(212) 563 21 32

Hareketli Küpeşte ( Rüzgar Kesici Korkuluk )

Hareketli Küpeşte ( Rüzgar Kesici Korkuluk ), camların sürme kanatlarının dikey hareketle açılıp kapandığı sistemlerdir. Hareketli Küpeşte ( Rüzgar Kesici Korkuluk ) ısı yalıtımı sağlamak üzere dizayn edilmiş, iç içe geçebilen, kenetlenebilen çerçevelere sahiptir. Hareketli Küpeşte ( Rüzgar Kesici Korkuluk ) mekan içerisinde ve dışarısında cam korkuluk ve rüzgar kırıcı olarak kullanılmaktadır.

Ağırlık dengeleme sistemi sayesinde klasik giyotin pencerelerden çok daha kolay ve güvenli şekilde hareket ettirilir, istenilen noktada durdurulabilme özelliğine sahiptirler. Bu özellik sayesinde ihtiyaç kadar hava sirkülasyonu sağlar.

Hareketli Küpeşte ( Rüzgar Kesici Korkuluk ) kullanıldığı her mekana uygun farklı bir avantaj sağlamaktadır. Teras ve balkon kapatmalarında cam korkuluk görevi sunarak küçük çocuklar için ekstra güvenlik sağlar.

İletişim Bilgilerimiz

world-map

Renk Alüminyum Kepenk ve Tente Sistemleri Ltd.Şti.

Orgeneral Eşref Bitlis Cd. Gençosman Mh.No:37/B
Güngören - İstanbul - TÜRKİYE

Tel:+90 212 563 21 32 Fax:+90 212 563 21 78 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.